| GuUumitza a întrebat:

In Galati este cumva un magazin chinezesc?

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

În Brăila sa ştii ca sunt trei, în Galaţi n.am idee. Însă dacă eşti de pe acolo am şi eu o întrebare: realul mai e deschis?happy

| GuUumitza explică (pentru Mwha):

Acum e Auchan, nu Real big grin Nu am trecut pe acolo de cand e Auchan, dar din cate am inteles nu e mare branza schimbat.

7 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Este unul sau doua in Braila in Galati nu!

| Mwha a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Sunt trei prietene. Sunt din Brăila crede.ma ştiu ce vorbescbatting eyelashes

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Mwha):

Si eu sunt din Braila dar nu stiu decat de doua. Poate or fi mai multe, cine stie, nu te contrazic.

| Mwha a răspuns (pentru dragosbogdan001):

S-a mai deschis unul recent în viziruhappy

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Mwha):

Bine, s-o mai fi deschis.

| smarteye a răspuns:

Da este in Micro 20