| Anastasia324 a întrebat:

Luni mi-am facut o comanda de pe h&m, iar astazi fiind vineri inca nu a ajuns.Stiti in cam cat timp ajunge o comanda de pe h&m.Mi-am mai facut comenzi si au ajuns in 2-3 zile, acum.

3 răspunsuri:
| Kajun a răspuns:

2-5 zile de la data de expediere. Mie îmi ajung comenzile după o săptămână de pe H&M.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Procesarea comenzii dureaza, iar daca nu ti-a ajuns pana acum nu inseamna ca ar exista o anumita problema. Sunt sanse ca diseara, sau maine sa primesti un e-mail de la Econt-H&M in care te va anunta data in care va sosi comanda ta si cat ai de platit.
Expedierea dureaza si ea 2-5 zile, tinand cont ca nu vine din nici-un depozit din Romania, ci din alta tara.

| Raimondo99 a răspuns:

Buna ziua! Dupa cum stiam zilele lucratoare sun de Luni pana Vineri, daca ai pus comanda luni si nu a venit nici acum inseamna ca e o intarziere... Dar luni vine 100%, daca nici luni nu ajunge suna sau da mesaj la suport clienti, sau poti suna chiar azi. Dupa cum doresti.