| yasminn a întrebat:

Buna,ma intereseaza si pe mine unde as putea gasi pe cineva care cumpara par uman?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimeni nu cumpara par uman fara sa-l vada. Scrie pe net: cumpar par si vezi un raspuns din zona ta.

| yasminn explică (pentru Salontanul):

Am scris dar nu am gasit nimic

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un pic am stat pe net si am gasit doua anunturi. Tu vrei sa-ti dea cineva mura-n gura?
http://www.mures.aaz.ro/detalii/49775/Cumpar-par-natural
http://www.oradea-online.ro/....../index.php

| yasminn explică (pentru Salontanul):

Daca tu crezi ca asta e mura-n gura te inseli, nu te obliga nimeni sa imi raspunzi iar daca ai facut-o nu mi te mai adresa asa! Multumesc pentru adrese.

| Salontanul a răspuns (pentru yasminn):

Nuuuuuuu! Nu este mura in gura. Dandu-ti linkuri pe care le puteai gasi usor si tu n-am facut de cat sa-ti ingreunez viata. Esti idiot si nesimtit! Ca orice tanar lasat nesupravegheat ai lipsa de educatie si nu stii sa te descurci. Asa, din vitel, vei ajunge bou! Nu te chinui sa-mi raspunzi te-am bagat la lista cu cei carora nu vreau sa le mai raspund pentru ca nu merita.

| istoleyourcandy a răspuns:

Pai, eu stiu ca la coafor. Incearca!

| yasminn explică (pentru istoleyourcandy):

Am intrebat si la coafor dar nu cumpara!