| paulaaaaa a întrebat:

as vrea si eu sa-mi spuneti sau sa-mi dati linkul unor magazine de unde as putea cumpara si eu un telefon ALLVIEW P5 QUAD ALB, pentru ca pe negru am gasit peste tot, dar pe alb nu, si pe mine asta ma intereseaza. Multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Era pe altex.ro dar vad ca nu mai este. uite pe negru http://www.domo.ro/......Quad_black

| paulaaaaa explică (pentru raduradu2014):

Da, am gasit si eu pe negru peste tot, dar pe alb ma intereseaza pe mine si nu gasesc sad oricum mersi :*