| elisabeta1998 a întrebat:

Ma numesc Elisabeta si mi-as dori si eu un cod secret Webkinz World insa cand i-am spus mamei mele a spus ca nu are bani. Din cate am citt pe net cam toti copii au spus ca parintii nu au bani. Eu stiu insa ca au bani dar nu vor sa cumpere.Partea rea e ca nu am bani la pusculita sa imi un animalut Webkinz asa ca apelez la voi. Daca cineva dintre voi se ofera sa-mi dea un cod atunci eu as fi fericita.Asa ca daca aveti vreun cod ce nu-l folositi si nu-l vreti va rog si mi-l dati mie.Multumesc mult! La revedere!

Răspuns Câştigător
| AAandreeaAA a răspuns:

Draga Elisabeta, si eu am un cont. Nu il mai vreau, asa ca la ce sa il mai folosesc? username : andreeawebkinz parola : hannah si nu mai pot avea grija de animalutele de pe acest cont.

8 răspunsuri:
| šρяίηģ a răspuns:

Draga mea, stii foarte bine ca nimeni nu iti va da un cod. Cine il cumpara, il cumpara pentru el. Mai asteapta pana iti vine alocatia si iti poti cumpara un animalut de plus. Eu chiar am vazut unul cu 10 lei drept promotie de Craciun.

Pa, pa!

| gya_8439 a răspuns:

Iubita e bine sa astepti alocatia lunara care e 42-43 de lei parca si iti iei unulbig grin p. s. o am vazut una la nu stiu ce magazin diverta parca ca am vrut sa ii iau verisoarei mele persana alba super draguta 30 de lei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa-ti spun ca la webkinz cand intri in inregistreae si dai pe ultima varianta te poti juca webkinz cat vrei, fara a mai avea momentan de un cod.
si eu te inteleg pentru ca si ai mei fac la fel

| saynotoemo99 a răspuns:

Fura un cod din magazi bagata in acel raft si prefate ca, cauti de preferabil kaunfland

| LavandaAndra a răspuns:

Buna iti dau eu dar pe privat nu vreau sa vada nimeni ce iti dau eu ok? Daca vrei sa til dau pe messenger id-ul meu este andreeaiubityka

| bybutterflysing a răspuns:

Strange si tu bani din doua alocatii si i-ati un webkinz, sora mea mai mica are 10 deci majoritatea copiilor au, cred ca are toata clasa ei

| elisabeta1998 explică:

Draga saynotoemo99 ideea ta [din punctul meu de vedere] este foarte urata.In plus in magazinele au camere de luat vederi, deci nu poti fura. Daca te prinde vei plati mai mult decat este jucaria! Daca as fura as da dovada de un copil needucat.

| elisabeta1998 explică:

Daca mai se ofera cineva sa-mi dea coduri nefolosite va rog lasati-mi pe id-ul simion_madalina14.Va multumesc!