| Katy3 a întrebat:

Salut ma numesc Andreea si as vrea va rog frumos si eu un cod webkinz nefolosit, si daca vreti sa imi dati cumva inainte sa mi-l dai va rod frumos sa imi spuneti de la ce animalut este codul.Va Multumesc!

2 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Vrei sa it dau it dau eu are multe animalute: Bine te conectezi aici www.webkinz.com change languge si il dai in romana da dai pe intrare si apoi
user: :NUB5BEW9
apoi dai pe mi-am uitat parola pui numele urilizator codu adica asta :NUB5BEW9 si apoi completezi it da o amestecatura de litere o sa primesti o amestecatura de litele o scrii pe ceva apoi dai ok pui numele utilizator si apoi parola aia care ai scris-o pe ceva si gata ai propiu tau cont tu sti macar cate animalute ai acolo?

| love_1617 a răspuns:

Pai din pacate si eu am avut un cod si l-am pierdut dar poti sa-ti faci cont de proba e adevarat ca nu ai acces la toate dar... poti sa incercibig grinstraight face