| maria999 a întrebat:

ma puteti ajuta va rog frumos, maine este ziua unei prietene de-ale mele si nu stiu c cadou sa-i cumpar. parinti ei au un magazin unde gasesti tot ce ti-ai putea dori de la haine pana la pantofi, accesori etc. nici bani nu pot sa-i ofer pentru ca are foarte multi. dau funda raspunsului care imi va fi de folos!

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna.uite o lista:
-ii poti lua o bratarica,un lantisor in care sa scrie numele vostru pe el,in semn de prietenie,o bratara a prieteniei.uh sa porti una si ea alta dar sa fie perfect la fel
-cumparai o esarfa eleganta
-un set de bijuterii
-daca ii plac animalutele,cumparai o pisicuta,catelus...
-un lucru de firma(caciula,adidasi,tenisi,geaca)
-un set de unghii(cu oja(oje),pila,foarfecuta,etc.)
-un set de infrumusetare(machiaj,ruj,etc.)
-un cd video cu un film,o melodie preferata de a ei
-daca te hotarasti sai iei un catel si o pisca,completeza acest cadou cu un cosulet in care sa doarma animalutul respectiv,cv hainute,funda daca e fata,caciulita,fularas,oricum cv dragalas. poate si o paturica(eu crd ca acesta este cadoul perfect)
-iai o ciocolata,insotita de un set care sa contina:parfum,gel de dus,spuma,fixativ,etc.
-daca te considera prietena ei,este de ajuns sa ii iei o felicitare care sa contina un mesaj frumos lefgat de relatia,prietenia dintre voi!
poti sa ii organizezi impreuna cu prietenii o petrecere surpriza,plina de distractie,muzica,genul ei preferat de muzica,mancare speciala si bauturi exotice.
mergi cu ea la o cofetarie,pizza,parc de distractii si in oricare loc preferat, maibine spus iubit de voi. puteti merge si intr-o calatorie, intr-o alta tara frumoasa.winking

4 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Am vazut niste idei dragute de cadouri aici http://cadourifemei.com/

| maria999 explică:

Mersi!

| kaylla a răspuns:

Chiar daca parintii ei au un magazin cu tot ce si-ar putea dori, gestul conteaza! Poti sa-i iei o pereche de cercei, o bratara, o esarfa sau ce stii ca ea poarta! Nu cred ca are vreo importanta pentru ea ce anume ii oferi pentru ca este un cadou de la tine, prietena ei! Daca ii plac plusurile ii poti lua un animalut sau poate un obiect decorativ pentru camera ei! Indiferent de alegerea ta eu sunt convinsa ca ea va fi multumita! Mult succes!

| sufletsel a răspuns:

Daca are atatia bani nu ii lua ceva de valoare.cumparai cava simbolic pe care sa l aprecieze mai mult decat hainele si pantofii! un biberou, un tablou!