| XxPaulicaxX a întrebat:

Buna TPU peste o saptamana este ziua prietenei mele si nu prea stiu cadou as putea sa ii ofer de ziua ei ma puteti ajuta va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| adinaxD a răspuns:

Un buchet de trandafiri rosii. Cadoul acesta le da pe spate pe majoritatea fetelor.

9 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un trandafir si ceva simbolic de genul http://bit.ly/Onlyyou1 sau http://bit.ly/douainimi

| neutrino a răspuns:

O gogoasa, de preferabil calda, este suficienta: ea va intelege ca tu o iubesti neconditionat!

| neutrino a răspuns:

Un buchet frumos cu florile ei preferate impreuna cu carnetul tau de note sunt suficiente. Ea asta asteapta, cu tu sa-i demonstrezi ca poate avea incredere in tine!

| Ibrahimovic a răspuns:

Un parfum, un buchet de flori, o cutie cu bomboane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 Lucruri:

- Lantisor
- Inel
- Parfum
- Un buchet de flori.

| XxPaulicaxX explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca are 15 ani big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxPaulicaxX):

- Bratara
- Lantisor
- Inel
- Parfum
- Un buchet de flori
- O tabla mare de ciocolata.

| miuuuuxd a răspuns:

Cel mai frumos cadou cred ca este o poza cu voi 2 pusa in rama.

| OriflameCarlaAnnaMaria a răspuns:

Un ursulet ar fi dragut