| miley123 a întrebat:

Maine e ziua unei prietene nu stiu ce sa-i cumpar ca si cadou! n-am nici o idee! ma puteti ajuta va rog frumos avand in vedere ca e fata? va multumesc si va dau funda la cele mai bune cadouri a si e in clasa 5a

Răspuns Câştigător
| FlOwErPoWeR a răspuns:

Eu o sa-ti enumar mai multe, dar tu nu i le dai pe toatelaughing
o bluza(sau orice haina), o esarfa, o ciocolata, o cutie cu bomboane, un joc, o carte, o cana cu la multi ani scris pe ea, un breloc, o perna cu model, o pusculita, o cutie pntru bijuterii, o jucarie de plus, o bratara, un lantisor si cu pandantiv, joc monopoly, anti-monopoly, insigne, ceas de mana sau de perete si nu mai stcryingsadwaiting
Sper ca te'am ajutat! Bye!
funda?:X:X:*:*

5 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Eu i-as lua un animalut mic. De exemplu un hamsterhappy. Eu am unul si este foarte dragut. Sau ii poti lua un papagal. Depinde si de firea ei.big grin Succes!

| Chrristina a răspuns:

Pai incearca ceva care stii ca ii place... Un parfum, o bratara, ceva de imbracat, o poza inramata cu voi 2 :X

| Ionut01 a răspuns:

Pai poti sai iei un ursulet de plus sau ceva de genu

| miley123 explică:

Si sunt si eu fata

| Dydytzik a răspuns:

Pai ce ii place ei. daca e prietena ta trebuie sa ii stii poftele.cumpara-i o fustita, o rochita, un ceas de argint sau o pereche de cercei. daca ai posibilitate financiara.cumpara-i un lant de aur.un inel de aur.Asa se poarta in zilele de azi.cand te duci la festivitati trebuie sa cumperi ceva mai placut. fundita?