| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti la ce magazine se gasesc perne de calatorie de buna calitate si ieftine? de preferat magazine din Cluj-Napoca...
Multumesc.

5 răspunsuri:
| Meli2000 a răspuns:

Eu sunt din Cluj-Napoca. Acuma caut si iti dau nume. Dar cel mai bine ar fi sa incerci in Centru si in Iulius Mall / Polus Center, dar la Mall sunt mai scumpe decat in Centru unde sunt diferite magazine, deci. dac ai cateva ore poti cauta! Eu stau in Centru si stiu ca sunt multe magazine cu tot felul. Acuma caut si iti dau nume + strada.

| Meli2000 a răspuns:

Am gasit un managazin online, din pacate, dar care livreaza intre 24 h. - 48 h! Perne de la 10 lei in sus! www. eshop - rapid. ro
P.S.Scuze de spatii dar mai nou pe TPU nu este voie sa dai link fara sa iti asumi o anumita raspundere, asa ca, acela este site-ul.

| anonim_4396 explică (pentru Meli2000):

Merci pentru ajutor. O sa ma duc in Centru sa vad ce este pe acolo.De site-ul acela...as comanda doar daca am recomandari si daca as sti ca sunt seriosi.Nu prea am incredere.

| AlexeHellsing a răspuns:

Dar cel mai bine ar fi să încerci in Centru și în Iulius Mall / Polus Center. De obicei găsești pe la toate magazinele universale. Sper că te-am ajutat!

| anonim_4396 explică (pentru AlexeHellsing):

Da,multumesc mult!