| AjutaCaSaFiAjutat a întrebat:

Buna!

Nu vreau sa fac reclama, m-ar interesa daca a mai cumparat cineva din Romania de pe acest site: http://foxaza.com/, si daca e chiar cum scrie acolo, nu costa absolut nimic transportul, si tot ce trebuie platit e numai produsul? Multumesc anticipat :)

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Probabil ca da. Sunt chestii mici si usoare si probabil au mari discounturi la transport. Plus ca marfa la producator in China e foarte ieftina. Ce trebuie sa ai in vedere e ca nu au garantie si ca dureaza de obicei 3-4 saptamani pana vin. In rest stiu persoane care au luat direct din China de pe genul asta de site-uri si au fost multumiti. Nu m-as risca insa la produse pe care le poti lua de aici la preturi apropiate sau la chestii scumpe.