| 0PopaPorno a întrebat:

Oameni, am nevoie de putin ajutor. :d Sunt nehotarat. Ce ar fi mai bine sa-mi iau? Un BlackBerry bold 9900 sau un Samsung Galaxy Ace+? Per total... Fundabig grin

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

BlackBerry Bold 9900 este mai bun si in plus are tastatura QWERTY daca esti interesat de ea.
-memorie RAM mai mare 768 MB fata de ACE care are 278 MB
-rezolutie de filmare mai buna 720p fata de ACE care are 320 x 240 @ 20fps
-procesor mult mai rapid 1200 MHz fata de ACE care are 800 MHz
-rezolutie inalta 480x640 si ACE are 480x320
-memorie interna MARE - 7, 8 GB fata de ACE 158 MB
-nu are radio si blitz (flash light)

Bafta!

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Iati un Samsung Galaxy. E mult mai bun! Funda?

| mickidutza a răspuns:

Ia-ti Samsung-ul pentru ca functioneaza mult mai bine decat black berry-ul.happyfunda?

| AleGsZ a răspuns:

Samsung Galaxy Ace for the win!

| redhiller a răspuns:

Amandoua tel sun k si la aspect si la diferite chestii eu ti-as zice sa.ti iei tel care te reprezinta pe tine sper ca ti-am fost de ajutorhappy