| FanOfPostMalone a întrebat:

Buna, pe 28 Aprilie ora 17:44 am facut o comanda online la Emag. Astazi, fiind in 30, am doar un email de la ei, de pe 28 cu titlul "confirmare plasare comanda" si acolo apar datele mele, adresa, ce am comandat, etc. dar nu imi apare sa confirm ceva. Cred ca este doar un email unde imi arata datele, ca sa nu fi facut eu vreo greseala sa scriu ceva gresit, si acolo imi apare ca le pot modifica. Ok, cand dau sa urmaresc livrarea, imi arata ca e la statusul cu " comanda plasata". Am comandat un telefon si o husa/carcasa pentru acel telefon. Nu stiu ce sa zic, ce trebuie sa fac? Sa astept? Nici sms nu am primit, nimic, nimic.

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Produsele sunt in stoc magazin? Daca da, o sa primesti un mesaj in scurt timp de la FAN Courier, cum ca ti-au luat comanda si de obicei iti da si o ora aproximativa la care ti-ar putea ajunge coletul. N-am mai comandat de pe eMAG, insa din ce spui tu pare sa arate bine. Daca prodeusele nu sunt in stoc magazin, o sa mai astepti cateva zile.

4 răspunsuri:
| EusebiuPWN a răspuns (pentru EusebiuPWN):

Azi e ziua muncii, am uitat de asta, nu se lucreaza. Nici in weekdeend nu se lucreaza courierii, de asta n-ai primit coletul.

| FanOfPostMalone explică (pentru EusebiuPWN):

A primit mama azi de dimineață de la firma de la care am comandat, adică quickmobile, doar ca am comandat de pe eMAG, ca va ajunge în 7 zile. Nu am primit încă SMS cu carcasa pentru telefon, dar sper ca în curând. Mulțumesc!

| EusebiuPWN a răspuns (pentru FanOfPostMalone):

Scuze, de fapt maine-i ziua muncii laughing. O sa le primesti, stai linstit.

| FanOfPostMalone explică (pentru EusebiuPWN):

Multumesc. Sunt fata, dar nu e nimic?