| melinda33 a întrebat:

Buna!
Peste o saptamana este ziua prietenei mele cele mai bune, si eu nu stiu ce sa-i daruiesc sad imi dati ceva ideii?

12 răspunsuri:
| Cleona a răspuns:

Pai stii ca cele mai bune prietene ale fetelor sunt accesoriile! Eu as zice sa ii cumperi un lantisor sau o bratara, niste pantofi cu toc inalt(daca ii plac cu toc mare, daca nu fara toc), sau ai putea vorbii cu parintii ei si i-ati face o petrecere surpriza cu toti colegii si prietenele ei.

http://tizo.ro/......-avon.html

http://tizo.ro/item1071709237-coliertara-fantezie-model-10226.html#gallery E superba bratara asta nu?

http://tizo.ro/item1071823805-colier-fiorelli.html#gallery

http://tizo.ro/item1071824194-colier-fiorelli.html

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| XxXLollipoPXxX a răspuns:

Depinde si ce stil are ai putea sa ii iei ceva simbolic cum ar fi un ornament, ceva care o reprezinta sau ceva ce isi doreste de mult timp daca o cunosti cu singuranta sti ce vrea si oricum indiferent ce i-ai darui gestul conteaza si cu singurata va fi foarte incantata! Sau o poza in rama cu voi 2...
Succes! :*

| Quiss a răspuns:

Fiind cea mai buna prietena, eu i-as face ceva care sa-i arate cat tin la ea... Ii poti face un tabloul cu poze cu amandoua si mesaje, sau un album foto, cred ca i-ar placea foarte mult.
Sau ii poti face tu un tort ornat cu jeleuri sau bomboane M&M sau ma rog ce stii ca-i place, sa o duci intr-un loc special pentru amandoua, sa-i cumperi un ursulet mare de plus [fetelor le plac jucariile de plus]... Chestii care sa-i aminteasca de tine in special thinking

| LauraSpataru a răspuns:

Tu iti cunosti cel mai bine prietena, trebuie sa stii ce ii place. Daca ar fi dupa mine, i-as lua o bijuterie (cercei, o bratara sau un pandantiv din acela cu doua parti pe care scrie "best friends" - e si asta un mod de a-ti dovedi prietenia), cosmetice (de care stii ca foloseste, dar ai in vedere si tipul ei de ten), produse de machiaj (in functie de varsta - ceva mai slab, daca nu are decat 12-14 ani - gen luciu de buze, un fard mai deschis, oja). Daca ii place sa citeasca, i-ai niste carti pe care stii ca si le doreste sau din ultimele aparitii. Sau, daca e genul ingrijit care se duce periodic la salon, fa-i o programare la o tunsoare/manichiura/pedichiura/tratament cosmetic etc.
La multi ani din partea mea si fii sigura ca ai sa gasesti un cadou potrivit happy
Laura

| Giulia_7302 a răspuns:

Ce i place ei?

O poseta, un jurnal, un costumas, o pereche de pantofi.

Depinde de varsta

| Renesmee1 a răspuns:

Depinde ce cerzi u ca ii place ei cel mai mult daca ai bani sh poti sa ii cumperi un produs de la avon depinde ce varsta are

| Renesmee1 a răspuns:

Depinde de ec cerzi u ca ii place ei cel mai mult daca ai bani sh poti sa ii iei un produs de la avon.depinde ce varsta are

| melinda33 explică:

Ea implineste 15 ani

| melinda33 explică:

Implineste 14 ani )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

| sensibilosu a răspuns:

Dai chiloti tanga

| AndreeaLupan a răspuns:

Pai depinde de virsta. Spre exemplu ar fi bine ceva de genul cosmetica.