| Elly0504 a întrebat:

am nevoie de ajutor
Peste o saptamana este ziua prietenei mele si nu stiu ce sa-i fac cadou!
Va rog dati-mi niste exemple!

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

- flori
- ciocolata
- haine
- un ceas, o bratara, niste cercei
- parfum
- CD cu muzica ei preferata
Dupa parerea mea un sincer La multi ani! valoreaza mult mai mult decat acestea. Sper ca am ajutat happy

| Elly0504 explică (pentru AnonimaOk):

Multumesc mult! big grin

| AnonimaOk a răspuns (pentru Elly0504):

Nu ai pentru ce, sper sa ii placa ce ii vei lua dar iti reamintesc ca fiindu-ti prietena ( daca e una adevarata ) o va incanta un simplu si calduros La Multi Ani @ multumesc si eu de fundita esti o scumpa

7 răspunsuri:
| PinkPanter a răspuns:

Buna!
Cred ca poti sa-i iei orice dar sa nu uiti florile. Se spune ca o floare aduce primavara in sufletul unei femei. Ai curaj sa-ti imaginezi ce poti face cu un buchet acum in prag de iarna? Cadou? Spune-i ca o iubesti daca asta simti. Fa-o sa simta ca o iubesti! Lucrurile materiale nu sunt pretuite decat de materialisti si daca prietena ta e materialista...nu ai nimic de pierdut daca o pierzi.
O seara placuta!

| Elly0504 explică (pentru PinkPanter):

Am uitat sa mentionez..sunt fata. si este vorba despre prietena mea cea mai buna big grin

| PinkPanter a răspuns (pentru Elly0504):

Buna!
Pai prietene tale, ii poti lua un ceas foarte frumos! O floare chiar daca aia nu ramane amintire, este un gest frumos sa dai flori chiar daca sunteti amandoua fete! Un parfum care sti ca ei i-ar placea! Un evantai daca nu are, si ar fi defolos pentru ea! O felicitare! Un ursulet de plus pe care scrie esti prietena mea cea mai buna sau te iubesc(daca sunteti cele mai bune prietene)(sau cana cu asa ceva daca nu gasesti ursulet) Sau un portofel daca i-ar fi de folos! Ori un cadou care simti tu ca i-ar placea Eu ti-am dat exemple ca doar nu o sa le i-ei pe toate presupun.P:s sau un urs de-al mare cu 40/50 de lei\ ala chiar ca se poate tine ca amintire.chiar daca sunteti mari! Eu am 13 ani astea's parerile mele de cadou acum. Poate iti da altcineva un raspuns mai bun. Inca ceva poti sa ii iei o inimioara care apasa pe ea si zice I LOV YOU inima micuta!
SUCCES!

Răspuns utilizator avertizat