| yyyyy a întrebat:

Buna!:) Primavara ce fel de pantofi se poarta? In genul acesta: http://www.google.ro/......tp?/imgres sau http://www.google.ro/......tp?/imgres Ma refer pentru scoala. Cred ca pantofii din a doua imagine se poarta toamna dar cei din prima imagine se potrivesc la scoala? Adica cu blugi sau cu fusta? :) Funda pentru raspunsul pe care il consider cel mai bun iar restul voturi.:):D

Răspuns Câştigător
| b3nNy07 a răspuns:

Eu cred ca nu prea se potrivesc pentru scoala... numai daca esti pe clasa a 8-a acolo se mai accepta si se potrivesc mai bine cei din prima imeginewinking

| yyyyy explică (pentru b3nNy07):

Pai sunt in clasa a-9-a happy

| b3nNy07 a răspuns (pentru yyyyy):

Atunci este numai potrivitwinking

6 răspunsuri:
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Ok deci sunt pentru primavara, toamna aman2, nu sunt sigura ca ar merge f bine la scoala, adica depinde si de varsta. La liceu merg, dar la gimnaziu eu cred ca nu ar fi adecvate.

| TheSecretGirl a răspuns:

Eu cred ca pentru scoala iti trebuie pantofi fara tocuri. Dar daca doresti o pereche pentru scoala din aceste doua modeluri iti recomand prima perceche dar pe negru.
Succes in alegere!

| yyyyy explică:

Sunt in clasa a 9-a

| adda004 a răspuns:

Cred ca ambele perechi sunt potrivite pentru primavara dar numarul 2 cred ca e mai mult o incaltaminte de birou...deci eu votez cu numarul 1 :X