| cocorociuschita a întrebat:

Buna! Printre voi care au comandat prin Temu si au urgentat livrarea care ar putea sa imi spuna cam in cat timp le-a ajuns comanda? Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Peste 2 saptamani.

| Furnicuta000 a răspuns:

Butonul ala de urgentare livrare e inutil laughing
Serios acum, coletele ajung foarte repede din China (sau de unde ai ei depozitul) in Romania, fac 2-3 zile cu avionul. Problema e cand ajung in tara ca mai stau o zi sau 2 sa fie vamuite (ceea ce e normal ca totusi sunt de pe alt continent), dar problema cea mai mare e ca firma de curierat nu se duce sa le ridice de la vama imediat ce ajung. Ele practic stau in vama multe zile pana sa se deranjeze curierii sa le ia. Iar Temu nu mai raspunde de colet odata ce a ajuns in tara. Cea mai nasoala firma e DPD pentru ca ei au majoritatea coletelor de la Temu si ii inteleg si pe ei ca nu mai fac fata dar mie mi-au lasat coletul 2 saptamani la vama. A trebuit sa sun eu la DPD sa ii rog sa il ridice de acolo, l-au ridicat imediat si a doua zi a fost la mine. Deci cam asa sta treaba

| Alexalex1000 a răspuns:

După 1 săptămânălaughing