| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara!
A cumpărat cineva ceva de pe AlexPC?
Sunt interesat de un calculator și este un preț măricel și nu vreau să mă risc. Ce ziceți?
Piesele sunt minate?
Sh?
Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| CIaudiu a răspuns:

Nu va mai place pc garage? In plus, in perioada asta nu e recomandat sa iti cumperi pc, decat daca ai nevoie mare, si asta din cauza preturilor foarte piperate care au venit odata cu criza de chipuri si alte nebuneli. Eu zic sa mai astepti ca nu e capat de tara. In cateva luni cu aceeasi banuti, cand preturile vor reveni la normal, iti vei putea face un pc de doua ori mai bun. Trebuie doar sa ai rabdare. Acum depinde de tine cat de mare nevoie ai de el si daca esti dispus sa mai astepti pentru un plus de performanta considerabila.