| matheasss a întrebat:

Buna seara!
A cumpărat cineva ceva de pe AlexPC?
Sunt interesat de un calculator și este un preț măricel și nu vreau să mă risc. Ce ziceți?
Piesele sunt minate?
Sh?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Site-ul arata ok, firma exista in spatiul fizic, e inregistrata, tot ce trebuie. Daca sunt SH, au fost folosite nu conteaza cum. La o adica, ti se ofera garantie. Eu personal as recomanda Diablos, am luat de la ei de mai multe ori, jos palaria - https://www.diabloscomputer.ro/

| Legion7X a răspuns:

Https://altex.ro/......1W1010HRM/

Mai bine îți iei un laptop.

| zilog a răspuns:

Calculatoareok. ro
cumpără de la unii care îți dau factură și neapărat certficat de garanție

dacă are garanție e bine

| Legion7X a răspuns (pentru zilog):

Este și garanția aia, mai mult de formă. Daca ți se arde placa de bază ți-o schimbă? Pc mai este și SH.