| CelCuIntrebarea a întrebat:

Am comandat acum cateva ore ceva de pe elefant.ro si ma gandesc sa anulez comanda, iar intrebarea mea este : O mai pot anula maine, daca nu am facut-o astazi?
Avand in vedere faptul ca produsul comandat imi va sosi pe date de 29.

1 răspuns:
| untaken a răspuns:

Salut! Am comandat de multe ori de pe elefant, dar ultima data nu am mai ridicat comanda si a plecat pachetul inapoi la Bucuresti. Nu se intampla nimic, daca trebuie ridicat de la punctul de ridicare din orasul tau. Poti sa trimiti direct email la cei de la elefant cu id-ul comenzii si cere anularea. Poti sa o anulezi si maine, dar nu lasa pe maine ce poti face azi.