| mrclose2insane a întrebat:

Am comandat de pe ekoprio si doresc sa anulez comanda.
Cine imi spune cum o pot anula?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai facut comanda contraramburs poti sa n-o ridici de la curier. Daca ai platit cu cardul, conform legii, ai dreptul sa renunti in 14 zile dar trebuie sa platesti transportul retur. Pentru asta o ridici de la curier si pe moment ii spui sa o trimita inapoi. Nu stiu ce ai luat de la ei dar daca-i sub un Kg te ajunge undeva la 25-35 lei.

| mrclose2insane explică (pentru Salontanul):

Ms. Eu i-am si sunat de vreo 2 ori si nu mi-au raspuns. Le-am dat mesaj pe adres de email pentru contact dar inca nu au raspuns. Am dorit sa fac plata cu cardul dar nu am mai platit deoarece a trebuit sa platesc altceva. Daca nu am platit cu cardul se anuleaza automat?

| Salontanul a răspuns (pentru mrclose2insane):

Daca nu ai platit cu cardul si n-ai marcat contraramburs, nu-ti vine comanda. Asa ca stai linistit! Si daca vine nu platesti si gata.

| mrclose2insane explică (pentru Salontanul):

Stiu ca nu am marcat nimic optional, deci nu cred ca o sa mai vina big grin

| cfrtobias a răspuns:

Nu ai cos sa anulezi?