| PNMAdrian a întrebat:

As dori sa imi cumpar o pereche de ghete, bocanci sau cizme la un pret accesibil (100-350 lei), as dori sa fie dintr-un material de calitate ( nu doresc neaparat sa fie din piele).
In ce magazine din Bucuresti as putea gasi incaltaminte de calitate sau pe ce site-uri?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Du-te prin Mall. Acolo vei găsi mai multe magazine cu încălțăminte de calitate și care se încadrează la banii tăi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decathlon.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Eu am luat din Decathlon o pareche de boncaci impermeabili.Ii am de un an si nu am probleme cu ei.Modelul exact cum am eu nu mai este dar sunt multe modele aflate in bugetul tau(recomand ceva intre 200-300 lei). Uite aici un exemplu:
https://www.decathlon.ro/bocanci-trek100-dama--id_8384356.html
.Specific ca eu am fost cu ei pe munte pe o partie de ski.Nu mi-o intrat apa la picior deloc si datorita aderentei coboram muntele de parca eram pe pamant nu zapada.