| IulianAdrian a întrebat:

Buna ziua!
Cine poate sa imi recomande magazine(sunt din Bucuresti), site-uri de unde as putea cumpara o pereche de bocanci de calitate la un pret acceptabil (100-300 lei)?

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Https://www.protectstore.ro/......gului.html

este incaltaminte facuta pentru cei care stau pe santier, in conditii grele. Garantat cu asa ceva treci iarna fara probleme.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru ywar):

Oh, da, frumos. Saaau, daca vrei sa nu ingheti la -25 - ii am si i-am testat in conditii extreme, nu vorbesc din auzite - https://www.militarysurplus.ro/......bista.html
Ca si pantaloni/geaca recomand calduros sectorul de vinatoare/pescuit de la Decathlon. Cu 500 RON (bocancii inclusi) te echipezi pentru plimbari fara probleme la -25.

| GouDidodino a răspuns:

Dechatlon

| Liviu322 a răspuns:

Military shop