| Cristian2336 a întrebat:

Bună seara! Doresc să-mi cumpăr un Samsung S22 plus de pe Altex (au cele mai rentabile prețuri). Acum cateva zile m-am tot uitat de telefoane, dar pana m-am decis s-a terminat stockul. Întrebarea mea este: Are cineva idee, de regulă, in cam cat timp se poate baga respectivul telefon inapoi in stock? Sau daca pe site spune ca nu mai este disponibil, il pot gasi in magazinele fizice?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Du-te la magazin și pisează-i zilnic cu intrebarea ta : când "se poate baga respectivul telefon inapoi in stock?"

| helpforyou a răspuns:

Poți să îl găsești și la magazin. Câteodată nu sunt afișate rapid stocurile. Din câte știu cam 1 -2 săptămâni.

| frunzarescu a răspuns:

Il poti gasi si in alte magazine, nu numai la Altex De exemplu il gasesti aici http://bit.ly/3WMUIZX este chiar mai ieftin decat la Altex

| Cristian2336 explică:

Deci am văzut o varianta la altex de s22 plus la in jur de 3550-3600 de lei, si era chiar in stock, dar nu eram hotărât in acel moment. Vreau sa l iau dupa altex si pentru ca pot opta pentru plata prin Oney 3 sau 4 rate.