| Erika88 a întrebat:

Nu reusesc sa confirm contul bancar pe aplicația paypal, adică nu reusesc introducerea codului pentru confirmare. Ati mai patit? Imi puteti spune ce as putea face? La serviciul clienti nu au reușit să mă ajute...

1 răspuns:
| grandebgd a răspuns:

Pai de acolo sa te ajute. Sau elimina cardul si incearca sa il adaugi iar, sau fa alt cont de paypal la care sa ii atasezi cardul. Important este sa ai respectivul cod. Si chiar daca nu este cardul confirmat poti sa faci plati cu cardul prin intermediul paypal daca sunt fonduri pe card.