| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara!

Pentru a comanda ceva de pe eMAG de exemplu un telefon sau un DVD player trebuie sa plătești cu cardul online?

Sau îi plătești la curier când vine la tine acasă?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu comand la easybox, imi vine cu Sameday. Si aleg optiunea platii cu cardul, la livrare. Primesc un cod QR pe telefon, la e-mail si prin sms.

| Wr3nch a răspuns:

Depinde daca cumperi de la eMAG sau de la partnere. Mie de obicei nu imi apare ramburs, si nici nu as plati ramburs.

| Catrice a răspuns:

Doar cu cardul.

| Frank51 a răspuns:

Se plătește doar cu troc dai o găină și îți iei casetofon.

| dannyel86 a răspuns:

Pe site-ul eMag se pot face atat cumparaturi cu plata ramburs (banii la livrare), cat si cu plata anticipata (prin card bancar).
In timpul procesului de finalizare a comenzii, vei putea alege prin ce metoda vrei sa platesti.

| Vehuiah07 a răspuns:

Salut! După ce bagi produsele pe care vrei să le cumperi în coșul de cumpărături, alegi opțiunea pe care o dorești tu (sunt posibile ambele opțiuni)

| Cristyedmnd a răspuns:

Ai mai multe opțiuni de a alege ramburs sosirea coletului ori cu card