| anonim_4396 a întrebat:

Salutare

Aș dori să știu și eu cum pot comandă de pe internet cu cârdul

Să spun mai explicit

Am o prietenă care nu e din zonă mea și aș dori să îi cumpăr un telefon dar plată să o fac online cu cârdul și nu aș vrea când va primi telefonul de la curier sau la poștă să plătească ceva ea

Am adresa ei tot și aș vrea să știu pe ce site pot comandă așa și cum se face și dacă mai plătește ea ceva când va primi telefonul de la curier sau la poștă

Cum se face plată cu cârdul online pe internet de exemplu pe eMAG spuneti-mi va rog
Dau funda va rog

1 răspuns:
| pilaf a răspuns:

Este foarte simplu. Pui produsul în coș. (click). Mergi la pagina cu plata, introduci datele cardului tău, adresa prietenei tale, finalizezi comanda și gata. Prietena nu va avea de plătit nimic. Dacă mai ai nelămuriri, dă-mi mesaj privat.