| Numeanonim3 a întrebat:

Bună seara! Vreau sa comand cărți în engleză de pe site-ul elefant.ro și scrie că estimarea de livrare ar fi prin octombrie. Intrebarea mea este următoarea, pe lângă transportul care aș decide să fie prin poșta română, ar mai trebui sa plătesc alte taxe? Scrie ca este produs vândut si livrat de Elefant.
va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Site-ul elefant.ro este in Romania, asa ca nu va trebui sa mai platesti nimic, cu exceptia transportului.