| ParvuRaluca a întrebat:

Bună și la multi ani tuturor!
Am cumpărat acum 2 zile o pereche de blugi din Bershka fara sa ii probez,iar când am vrut să ii port astăzi am văzut că sunt rupți.
Au eticheta și am și bon fiscal, dar oare ii pot schimba?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg cum poti cumpăra un produs din magazin fizic fără să il probezi? Alta era dacă il comandai online.
Asta denotă altceva. Nu vreau sa spun ce.
Da, ii poti returna.

| Goete a răspuns:

In viata mea n-am cumparat haine noi rupte; oare sa nu fie blugi din astia la moda care vin deja rupti :p?

| LaviniuA a răspuns:

Normal. Orice magazin are politica de retur.

| Tinna22 a răspuns:

Conform politicii de retur, produsul impreuna cu bonul pot fi returnate la magazinul de unde au fost achizitionate bunurile in termen de 14 zile.

| Moshu1169 a răspuns:

Așa e moda boss