| pisi_1388 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste creme pentru cosuri sau cum as pute sa scap de ele...mersi mult. funda

Răspuns Câştigător
| lucifer16101990 a răspuns:

Daca ai cateva cosuri atunci nu este o problema mare insa daca ai acnee situaita devine mai dificila iar ca sa scapi de ele trebui sa urmezi un tratament pe termen mai indelungat.

ti-as recomanda
-Zineryt - care este putin mai scump insa merita (se gaseste in orice farmacie)
sau daca ai un buget mai restrans poti folosi
-aknesol (se gaseste in farmaci naturiste). Eu folosesc aknesol si pot sa spun ca are efect asupra cosurilor.

5 răspunsuri:
| moniii5 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres astea sunt ft bune si eu le folosesc;)

| elena33_1247 a răspuns:

Pai sapun lichid de fata din castraveti face minuni! eu asa am scapat! de la avon sau de la magazine funda?

| Gabytza_2059 a răspuns:

Eu folosesc de la Avon lotiune astringenta cu acid salicilic.Cea verde.Pentru mine e foarte buna.incearca si tu! Dar fa-o pe un timp indelungat si regulat.nu odata de doua ori si gata!

| Dia22_1818 a răspuns:

Poți folosi o loțiune tonică, Normaderm-Vichy. Să nu ignorăm faptul că și alimentația are un rol deosebit. Dacă obișnuiești să treci des pragul Fast-food-urilor atunci corpul tău are grăsimi în exces, și acestea sunt vizibile inclusiv pe pielea ta. Așa că. urmează un regim de viața cât mai sanatos!winking