| MihaiSergiu345 a întrebat:

Cum scap de cosuri rapid fara creme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| juky12 a răspuns:

Pai nu prea scapi. cel mai bine e sa incerci cu zineryt.isi face treaba garantat.in maxim 5 ore vei vedea diferenta.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ele nu apar rapid ca să treacă tot rapid.
O mască pe bază de acid salicilic, Zineryt, tinctură de propolis, săpun cu sulf, etc.
Pa, pa.

| temugin a răspuns:

Fa infuzii cu apa si sare! adica fierbi apa cu sare si stai sa inhalezi aburii din vas sub un prosop! e original remediul dar trebuie urmat de cateva ori pe saptamana!