| IsiR a întrebat:

stau din Brasov si vreau sa stiu unde pot gasi spray pentru par roz? Fundaaa! P. S magazinul poate sa fie din tot judetul!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si spray-ul, ce culoare sa fie daca parul e roz?

| AdeNoid a răspuns:

Incearca la DM (in Steagu). Acolo cam gasesti de toate din gama de cosmetice, sampon, spray etc.
Sau poti sa incerci la coafor, intri si intrebi(la multe coafoare sunt produse de vanzare) de exemplu pe alx. Vlahuta nr 21(aici stau eu) este o frizerie unde sunt sampoane, spume, sprayuri de vanzare.Incearca...winking sper ca te-am ajutat:*

| BloodyDress a răspuns:

Am vazut la carrefour laga cosmetice spray de par, sincera sa fiu nu am vazut chiar roz atunci dar poate vei gasi acumhappy

Răspuns utilizator avertizat