| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva cum as putea sa cumpar de pe unele site-uri chiar daca nu am card de credit? Pe unele pagini singurele metode de plata sunt paypal sau alte carduri, si eu nu am nimica, ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Unde se plateste cu cardul nu prea ai ce face. Si-n plus nu este neaparat vorba de card de credit, este vorba de un simplu card bancar, de debit, care ti se face in clipa cand te duci sa deschizi un cont. Asa ca... deschide un cont si acestuia ii va fi atasat un card (chiar ai grija sa nu fie de credit, vei "intra" in bani)... si poti comanda linistit.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu vrei sa platesti prin card foloseste site-urile unde ai posibilitatea sa platesti in momentul in care ti se da in mana coletul.

| LeeSong a răspuns (pentru Adry05):

Tocmai asta e problema, pe alte site-uri nu gasesc ce caut pe altele, si pe acelea unde gasesc nu e aceasta optiune tongue