| oe9w0w9dkxk a întrebat:

Salut, pot face plata prin paypal la onlyfans daca nu am un card de credit dar am 20 de euro pe paypal?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai credit card dar daca ai legat un cont bancar, Paypalul poate functiona si asa, doar sa te verifice si sa-ti dea eligibilitate.
Te-au verificat cei de la Paypal?
Ai contul valid?

| oe9w0w9dkxk explică (pentru Violleta2022):

Nu știu, deoarece nu am un card bancar si nu stiu daca am contul paypal securizat dar am mai facut tranzacții prin paypal si am bani in contul de paypal dar nu am card banar, ma poti ajuta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru oe9w0w9dkxk):

Intai fa-ti un cont bancar pune cativa lei acolo, apoi adauga-l in contul de Paypal, in felul asta ei te vertifica si iti dau eligibilitate.
Tu poti platii cu ce ai in balanta din paypal sau ei isi trag direct din contul bancar, cat au nevoie.