| Anaa939839393 a întrebat:

Buna! Stie cineva cum pot obtine o reducere la cumpărăturile online de pe Altex, am vazut pe net ca sunt anumite cupoane/vouchere, dar nu funcționează la toate produsele.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Alea se aplică la produsele nevandabile (dacă ințelegi ce zic...)

| Dintrebare a răspuns:

Cred ca ar fi util sa verifici prima data la ei pe site daca au vreo campanie activa in acest moment. Pe net poti gasi coduri care au expirat. Sau eventual daca te intereseaza si varianta asta, sa vezi daca poti primi tichet de reducere daca dai un aparat vechi la schimb.