| LinaHaddad a întrebat:

Ştie cineva dacă Starter Kit-urile de la Logic sunt tot 95 lei în magazinele fizice? Ştiu că asta era promoţia de lansare acum un an dar pe site tot aşa a ramas, iar eu aş vrea să-l achiziţionez dintr-un magazin fizic. Ofer fundă.

8 răspunsuri:
| Hehdhdjeheh a răspuns:

Da poti gasi si la 95 dar și mai mult. Eu am gasit peste tot la 100. Stau in Craiova. Dar sa stii ca nu e foarte bun logic. Am auzit de multi care au făcut puroi in gât. Asa ca informeaza-te bine înainte să iti cumperi.

Bula
| Bula a răspuns:

Starter kit (scule de incepator) sunt pentru multe meserii si activitati.
Sunt putine magazine fizice care vand asemenea truse. Doar in magazinele cu paleta specializata sau cu gama larga de produse poti gasi (gen Praktiker, Dedeman etc.), dar nici acolo nu pentru orice (meserie).

| LinaHaddad explică (pentru Hehdhdjeheh):

Din răspunsul tău presupun că şi tu l-ai încercat. Care este părerea ta despre el? Eu sunt fumătoare de ţigări tradiţionale şi consider că Logic nu îmi poate face mai mult rău decat îmi fac ţigările clasice. Dacă nu eram fumătoare, nu m-aş fi gândit să-l încerc.

| LinaHaddad explică (pentru Bula):

Eşti pe lângă subiect, prietene.

Bula
| Bula a răspuns (pentru LinaHaddad):

Cred ca tu nu stii sa expui o problema, corect.
N-ai specificat din ce domeniu este acel "starter kit", iar eu am raspuns la una din variante, la care m-am gandit eu prima data. tongue

| Hehdhdjeheh a răspuns (pentru LinaHaddad):

Iti zic ca mai bine te lasi de țigările normale nu te apuca de logic. Are foarte multă nicotina si poate fii chiar toxic. Mai bine iti iei vape din ala pen ca are cam acelasi pret si iti alegi tu ce lichid vrei arome tot. Eu am incercat de cateva ori logic dupa o țigară normală. Mrg e ok dar multi au făcut puroi in gât de la logic. Deci mai bine pen din ala vape cred ca, e chiar mai ieftin

| LinaHaddad explică (pentru Bula):

Am menţionat clar că făceam referire la Logic. Decât să răspunzi doar pentru a răspunde şi, eventual, pentru puncte, mai bine nu mai răspunzi deloc.

| LinaHaddad explică (pentru Hehdhdjeheh):

Da, încerc. Vreau să mă las în viitorul apropiat. Mersi de răspuns şi de sugestii. Zi faină!