| NoMusicNoLife a întrebat:

Stie cineva unde pot sa gasesc un rucsac marca adidas, ceva de genu astora : http://i0.data.babyonline.ro/......tlet-1.jpg dar putin mai ovale in partea de sus si pe o culoare mai inchisa? Magazine din Oradea va rog.

mersi mult :*

funda :d

1 răspuns:
| Antonik a răspuns:

Buna,

ai putea sa cumperi astfel rucsace, din magazinele sportive, cum ar fi InterSport, sau chiar Adidas. Eu sunt innebunita dupa rucsacele astea deoarece sunt chiar foarte utile. Eu am unul pe cyclam exact modelul ala.
Sper sa gasesti. Succes. Te pup :*