| Zellen a întrebat:

Buna :D as vrea sa ma vopsesc asa : http://ivm.inin.ro/......andler.php Stie cineva un salon din Constanta care sa ma poata face asa? Eu am culoare saten inchis. Si pretul :) Mersi, funda.

2 răspunsuri:
| LaylaSerizawa19 a răspuns:

Orice salon daca doresc angajatele pot face orice doresc clienti, pretul depinde de salon, cu cat e mai "sofisticat" pretul urca sau invers, ca mai exista si asa.

| Zellen explică (pentru LaylaSerizawa19):

Vroiam sa stiu daca a mai incercat cineva asa si unde. pentru ca mai sunt saloane unde iese totul..praf laughing