| ionelaandreea23 a întrebat:

Buna! Stiti cumva in cat timp mi-ar ajunge comanda pe shein daca in track imi apare in transit, Holland,North Holland,Province, NL, Clearance processing completed?

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cateva zile probabil.

| XMarya78 a răspuns:

Buna, fix si mie la fel. Ti a venit comanda pana in urma? Azi la ora 13 arata la mine ca e in transit

| ionelaandreea23 explică (pentru XMarya78):

Momentan nu mi-a ajuns, pe ce data ai dat comanda?

| XMarya78 a răspuns (pentru ionelaandreea23):

Am dat pe 21

| MyLittlePony a răspuns:

S-a mai schimbat ceva sau tot așa a rămas?

| MyLittlePony a răspuns:

Eu pe 25 noiembrie am dat comanda, de pe 29 noiembrie e in tranzit tot așa HOLLAND ETC
și nu mai știu nimic

| frumushik77 a răspuns:

Bună! Pe ce data ai dat comanda? Eu am dat pe 10 și același status... Nicio actualizare, mâine am termen de livrare

| Marcela0131 a răspuns (pentru frumushik77):

Bună. În situația asta sunt și eu. Eu am dat comanda pe 10 noiembrie și de pe data de 19 îmi scrie ca e în transit, în Olanda, de atunci nimic nu a mai fost schimbat nimic.

| lorenaantonel a răspuns:

Ti-a ajuns pana la urma?

| Sara338 a răspuns:

Ți -a mai ajuns între timp comanda?

| stanciu1949 a răspuns:

Bună, sunt în aceeași situație, ți a venit comanda între timp?

| ionelaandreea23 explică (pentru stanciu1949):

Mie inca nu mi-a ajuns, ti e ti a ajuns? daca da, pe ce data ai dat comanda?

| Elena573673 a răspuns:

Am comandat pe 15 noiembrie, 5 zile a rămas blocat pe CAN departure airport și ieri, 25 noiembrie mi-a zis același lucru pe care ți l a zis și ție. Am nevoie de ea urgent pe 29 noiembrie și sper sa Nu mai dureze mult

| frumushik77 a răspuns (pentru Elena573673):

Eu am de pe 10 noiembrie comanda și tot în status north holland e. Și eu tot la un 29 maxim sper Căci am nevoie neapărat, dar sa vedem