| Bogdagfsukkf a întrebat:

Salut TPU, în data de 07 luna asta am făcut o comandă pe SHEIN și de pe data de 10 îmi arată la tracking HOLLAND,NORT HOLLAND PROVINCE, NL, CLEREANCE processing complete d-import mă poate ajuta cineva cu un răspuns vă rog.

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Stai liniștit ca îți va veni comanda acasă. Eu am dat comanda pe 6 februarie și mi-a fost livrata azi.
Apasă pe Urgent Delivery sa grăbești comanda. Ție poate sa îți vina între 22.02 - 01.03. Sau și mai repede de atât. Și mie mi-a stat câteva zile bune blocat în Olanda.
Niciodată nu am avut probleme cu Shein, comand in fiecare luna de la ei, de vreun an jumate sunt fan.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu ce? Probabil n-au avut produsul in UE si l-au importat, si acum a ajuns in UE! Care-i problema?

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca shein trimite marfa cu cel mai ieftin transport din China, putand sa dureze intre 2 si 4 sapatamani.
trackingul este valabil numai international, dar nu pentru toate tarile, fiindca nu este un servciu de curierat platit, ci unul foarte ieftin, fara tracking peste tot.

| dullcat a răspuns:

Intrebarea aceasta a mai fost pe aici de foarte multe ori.

https://www.tpu.ro/cauta/intrebari/?keyword=HOLLAND&ord=data

Frenezia cu shein e chiar de speriat.

| Kiran a răspuns:

Unele produse ajung si la 30 zile, am patit pentru o componenta de calculator, dar daca nu te grabesti, merita asteptarea daca nu ti se "altereaza" comanda.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Kiran):

30 de zile de pe Shein sau cumva la tine era Aliexpress? Sunt site-uri total diferite și la transport la fel.
La Shein ai termen de livrare între 11-18 zile lucrătoare, 2-3 săptămâni. Dacă este trecut de acest termen, contactezi imediat la Customer service pentru returnarea banilor.