| ThinkOfMeWhenYouKissHer a întrebat:

Sunt din Braila si vreau sa cumpar un set de poker.Stiti cumva vreun magazin in care pot sa gasesc? Nu vreau sa comand de pe net.Nu vreau ceva performant, e doar pentru mine si prietenii mei. Mersi anticipat (:

2 răspunsuri:
| icEmaN10 a răspuns:

Nu sunt din Brailawinking da daca ma gandesc pe acolo este carrefour? daca da uitate ca au ei happy

| ThinkOfMeWhenYouKissHer explică (pentru icEmaN10):

Da este carrefour. logic ca am cautat dar nu am gasit. Oricum mersi ca te-ai oferit sa ma ajuti. happy