| Biscuiti a întrebat:

acum 2/3 zile am dat peste un site http://www.urban-shoes.ro si am vazut cateva modele de tenisi care trebuie neaparat sa ii am, dar nu stiu cat de calitative sunt produsele (adica pe site spune ca sunt de firma), dar as vrea sa fiu mai sigura inainte sa comand pentru ca am mai patit chestii din astea cand produsele erau de unica folosinta si nu vreau sa o mai patesc. Multumesc anticipat :D

1 răspuns:
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Pai eu nu cred ca is de firma deoarece nu sunt pe un site Nike(cei de la nike)s.s.m.d.