| MCRgurl a întrebat:

Am o intrebare despre site-ul https://ro.factcool.com/.Vreau sa imi comand de acolo niste tricouri, insa nu sunt sigura.Adica,sunt destul de sigura ca nu prea au cum sa fie de firma produsele de acolo.Dar ma intereseaza in mod special marimile si materialul.Adica e ceva de ele? Daca le iau ma tin mai mult de 2 saptamani? Si cat de precise sunt marimile? Adica nu vreau sa comand L si sa imi dea un XS sau S.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| AlbNegru09 a răspuns:

Poti sa comanzi linistita. Insa la marime nu stiu cum va fi, insa eu o singura data am comandat de pe un site haine dar mi-a pus L in loc de M, in cazul in care iti trimite marimi mai mari, poti sa returnezi sau sa le faci o reclamatie. Suna la ei, si spune-le ca doresti sa comanzi, daca nu sunt marimile ce iti doresti tu sa nu ti le trimita.

| Smokin a răspuns:

Calitatea nu e un impeniment. Marimea e cea mai mare dilema.