| pisica90 a întrebat:

Buna TPU, acum cateva zile am dat o comanda pe sport brands.Am primit mesaj ca s-a integistrat comada, dar cand intru pe site imi spune ca nu am plasat nicio comanda. Voua vi s-a intamplat? In cat timp ati primit comanda?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine suna i ca au numar de telefon si întreaba i pe ei. Spune le ca ai plasat o comanda si vrei sa stii daca a fost inregistrata si cînd vine, ca tu cînd te uiti pe site ul lor apare ca nu ai plasat nicio comandă, ei stiu ce s-a intamplat exact.

| Mihai0101 a răspuns:

Vezi ca poate te-ai delogat.Trebuie sa te loghezi din nou in contul de pe pagina respectiva.