| dianadia2021 a întrebat:

Mi-am comandat de pe un site haine,mi-am adăugat adresa, emailul... îmi scria că,, am primit comanda ta! În cel mai scurt timp vei fi contactat de unul din operatorii noștri.
Au trecut 2 zile și nu am primit nimic.
Când intru pe site îmi scrie că nu am nicio comandă înregistrată
Ar trebui să-mi dau comandă încă o dată?

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Ai primit vreun email de confirmare a comenzii? Daca da, sună la magazin sau da-le un email, comunica-le numărul comenzii și vezi de acolo ce se întâmplă mai departe.

| dianadia2021 explică (pentru VoidEternal):

Nu,nu am primit nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica daca nu cumva ai scris e-mailul gresit.

| dianadia2021 explică (pentru anonim_4396):

Am verificat și este cel corect

| Acidburn1 a răspuns:

Suna/scrie un email la suportul de pagina.