| XMarya78 a întrebat:

Buna TPU! Am facut comanda pe shein, am doua produse quick ship si celalalte normale. Imi a aparut un buton"expedite shipment" dar n-am dat inca click pe el, mi e frica sa nu ia taxe.
Ati mai avut butonul acela? Sa dau click? Multumesc!

5 răspunsuri:
| XMarya78 explică (pentru dullcat):

Pe mine nu ma intereseaza ca sunt exploatati angajatii e vina lor ca s au angajat si nu ma intereseaza daca stricam planeta am intrebat de un buton si un raspuns cu totul altceva.

| dullcat a răspuns (pentru XMarya78):

E si vina celor care cumpara si voteaza cu banii lor pentru a sustine in continuare astfel de afaceri.

| XMarya78 explică (pentru dullcat):

Fereasca dumnezeu... chiar atat de mult e 4 euro? Doar nu sunt 400 euro.
Te rog sa iti asumi ce scrii inainte sa postezi raspunsul respectiv

| dullcat a răspuns (pentru XMarya78):

Te rog sa citesti ce scrie in linkuri si apoi mai vorbim.Nu cred ca ti-ar placea ca parintii tai sa lucreze fara contract, in conditii nesigure, cu materiale toxice si in ture de minim 15 ore, fara sa primeasca nici macar minimul pe economie, pentru ca niste adolescente din alta tara sa isi primeasca comanda, cat mai repede cu putinta, iar apoi sa posteze video-uri tip haul, incurajandu-i pe toti ceilalti sa faca la fel.

https://www.youtube.com/watch?v=GOERh8pnQWE&t=62s