| DoamnaGasca a întrebat:

Am facut o comandă acum câteva zile pe aplicația H&M si de atunci tot îmi apare că este în curs de procesare. Ati pățit și voi asta? Cum as putea rezolva aceasta problemă? Este normal?
(dau funda) happy

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este normal. Se va rezolva in prima zi lucratoare. Poate ca au avut doua saptamani concediu!

| Irinelp a răspuns:

Înseamnă că comanda nu a fost încă trimisă, probabil că din cauza coroanei virus sunt mulți care fac cumpărături online și atunci durează mai mult timp decât de obicei. La mulți ani și un an nou mai bun.

| Whitesnake99 a răspuns:

Este o perioada aglomerata, nu te poti astepta sa ti se trimita toate comenzile urmatoarea zi. Pe toate site-urile ai un termen estimativ de livrare afisat pentru orice produs. O sa fii contactata telefonic sau prin email/sms cand comanda ta e gata.