| Florin_Dehelean_1987 a întrebat:

De ce in lista de prieteni de pe Facebook in dreptul unora nu apare ultima lor activitate...iar cand ii intreb ei spun ca nu am facut nimic ca asa apara astfel.
A mai patit cineva asa ceva cum s-ar putea rezolva problema?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru ca asa apare, poate nu toti au contul la fel de nou, nici eu nu apar des nu am facut nimic sa nu apara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bug, nici mie nu-mi mai apare de cateva zile de cat timp sunt offline, apare doar,, pe mobil'' si nu am umblat nicaieri. Probabil o sa-si revina de la sine. Eu 2 saptamani nu am avut contacte pe Facebook. Aveam bara goala, tot de la ei. Facebook-ul are multe probleme in ultima vreme.

| KevinLevin a răspuns:

E bug de la Facebook ai Assistenta Thenica pentru probleme cu facebook.com