| curioasa210 a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
In martie sunt zilele de nastere a parintilor mei,a surorii mele,a bunicii mele, a verisoarei mele si a matusii mele! As vrea idei de cadouri pentru fiecare in parte! Help me! Va rog!

Răspuns Câştigător
| Betty202506 a răspuns:

Bunica (o floar si o felicitare frumoasa) mama (o felicitare, ciocolata) si depinde sora ta si verisoara cati ani au? Ca sa stiu ce i s-ar potrivi

3 răspunsuri:
| curioasa210 explică (pentru Betty202506):

Sora mea face 7 ani iar verisoara mea 18

| Betty202506 a răspuns (pentru curioasa210):

Pai surori tale cumpara-i un ursuleț de pluș si verișoarei un buchet de flori si ciocolata oricum o sa aibă majoratul ❤ FUNDA?

| curioasa210 explică (pentru Betty202506):

Funda ti-as da la ambele dar iti dau la primul.