| victoria_8973 a întrebat:

Asa... Am nevoie de citeva idei de cadouri ca degraba e ziua mamei (face 41) si surorii mele (3 ani ::party:happy... erm dar nu prea scumple. Criza big grin

4 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Surorii tale ii poti lua o carte de povesti, de colorat, O bluza frumoasa, o jucarie, un plus micut, o rama pentru poza cu desene animate (depinde la ce se uita ea:Hannah Montana, Witch, Spioanele... laughing stiu eu thinking ), un lantisor, o bratara, un set de agrafe, moate dinalea de prins parul, un parfum de copii. si mamei tale poti sa ii iei un parfum, un pandantiv, o felicitare facuta de tine in care sa ii scrii cat te mult o iubestihappy mai multe...

| victoria_8973 explică:

Scumpe*

| Bog a răspuns:

Eu ii cumpar pentru duminica iubitei o orhidee si ii dau multi pupici blushing multi de tot big grin laughing eu spun ca o floare speciala e buna si pentru mama ta! Sa-ti traiasca!

| dorinik12 a răspuns:

Mamei ii poti cumpara ceva semnificativ cum ar fi o rama.
surorii tale un pazzle